Oferty pracy dla kandydatów

HR ACCELERATEjest firmą, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, outsourcingu procesów HR, doradztwa strategicznego, Interim Managementu i szkoleń biznesowych.

Dla naszego Klienta, firmy doradztwa podatkowego o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi cudzoziemców /Immigration Consultant
Miejsce pracy: Warszawa

Rola:

Poszukujemy specjalisty w obszarze legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się uzyskiwaniem odpowiednich zezwoleń, w tym: gromadzeniem dokumentów oraz informacji niezbędnych do uzyskania dokumentów legalizujących pracę i pobyt cudzoziemców zamierzających wykonywać pracę w Polsce. Jej rola będzie obejmować również udział w koordynacji procesów uzyskiwania ww. dokumentów. Specjalista odpowiedzialny będzie za profesjonalną obsługę klienta, w tym udzielanie mu porad w zakresie wszelkich aspektów prawnych związanych z wykonywaniem pracy w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie klienta w uzyskaniu wizy, pozwolenia na pracę, karty pobytu i innych
    wymaganych dokumentów
  • Obsługa spraw imigracyjnych dla obywateli UE i spoza UE – wprowadzenie
    wszystkich wniosków dotyczących procesu imigracji.
  • Zapewnienie, aby wszystkie informacje przekazywane przez klienta były dokładne i poprawne
  • Przygotowanie i sprawdzenie legalności wszystkich dokumentów prawnych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z menedżerami HR oraz z przenoszonymi pracownikami i ich rodzinami
  • Odpowiedzialność za wszystkie kwestie imigracyjne

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poz. B2)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży usług imigracyjnych i relokacyjnych (najchętniej w firmie relokacyjnej, kancelarii imigracyjnej lub dziale HR Global Mobility międzynarodowej firmy)  – mile widziane dłuższe doświadczenie 2-4 letnie;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu legalizacji zatrudniania i pobytu cudzoziemców w Polsce;
  • Praktyczna znajomość procedury administracyjnej i doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków, oświadczeń, pism urzędowych;
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane prawne lub pokrewne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym i wielojęzycznym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie
  • Kafeteryjny system benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Accelerate Beata Molska Consulting & Training, ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.