Oferty pracy dla kandydatów

HR ACCELERATE jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, outsourcingu procesów rekrutacyjnych, doradztwa HR, outsourcingu szkoleniowego.

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z branży eventowej,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Event manager/ Specjalista ds. przetargów
Lokalizacja: Warszawa

Cel istnienia stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymywanie relacji z klientami w zakresie organizacji i obsługi imprez, konferencji, spotkań biznesowych i innego rodzaju eventów oraz konstruowania ofert przetargowych.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja szkoleń, konferencji, eventów
  • Kontakty z potencjalnymi Klientami w celu doprecyzowania ich potrzeb
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do oczekiwań Klientów oraz wymogów przetargowych
  • Śledzenie bieżących przetargów i konstruowanie ofert przetargowych
  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej zgodnie z zasadami ustawy zamówień publicznych

Profil kompetencyjny:

  • Doskonała organizacja pracy i sumienność
  • Umiejętność pracy „wielowątkowej” – multitasking
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientem
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość ustawy zamówień publicznych
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (przy przetargach)
  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w takcie studiów zaocznych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • współtworzenie niestandardowych imprez dla prestiżowych klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Accelerate  Beata Molska Consulting & Training, ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

CV wraz ze zdjęciem wyślij na adres mailowy rekrutacja@hr-accelerate.pl, lub poprzez system
e-recruiter klikając na podane linki do ogłoszeń na portalu pracuj.pl

Specjalista ds. obsługi szkoleń i konferencji:

Koordynacja projektów szkoleniowych, eventów i konferencji

  • Koordynacja całości działań związanych z organizacją i obsługą konferencji
  • Analiza potrzeb Klientów
  • Wyszukiwanie obiektów zgodnych z zapotrzebowaniem Klienta (sale konferencyjne, szkoleniowe, hotele, restauracje itp.), przygotowywanie ofert i prezentacji porównawczych kilku rekomendowanych obiektów dla Klienta
  • Negocjacje cen, warunków płatności, prowizji i zakresu usług z podwykonawcami
  • Realizacja wydarzenia – dopilnowanie ustalonego harmonogramu danego projektu, „superwizja” na miejscu szkolenia/konferencji, osobiste zadbanie o jakość usługi, ewentualna interwencja w razie potrzeby ( w tym także projekty wyjazdowe)
  • Dopilnowanie rozliczenia faktur z podwykonawcą i Klientem, zgodnie z podpisanymi umowami, ilością uczestników wydarzenia, wydanego cateringu i innych usług
  • Dbałość o satysfakcję wymagających Klienta i stosowanie odpowiednich procedur
  • Sporządzanie raportów związanych z wykonywanymi obowiązkami
  • Kontrola realizacji wydarzeń pod kątem zgodności z budżetem, rozliczanie wydarzeń

  • Umiejętności koordynacji i zarządzania projektami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Łatwość przyswajania kompleksowych informacji technicznych,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy, zaangażowanie, wewnętrzna motywacja,
    Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Uczciwość, odpowiedzialność i etyczna postawa.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku przy organizacji eventów, szkoleń i konferencji.