logo

Andrzej Stępień – Trener i Coach

andrzej
Biznes trener, certyfikowany International Coach ICC oraz akredytowany konsultant typologii osobowość Discovery Insights™i MBTI™.

Praktyk biznesu. Posiada 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz w sprzedaży.

W amerykańskiej korporacji ubezpieczeniowo – finansowej pracował na różnych szczeblach od stanowisk liniowych, na wyższej kadrze kierowniczej (Asissting Chief Marketing Officer) kończąc. Był Członkiem Zarządu firmy szkoleniowej, Kierownikiem zespołu, Dyrektorem Handlowym w firmie usługowo-handlowej oraz Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu w firmie produkcyjno – handlowej.

Szkoli od 1994 roku, początkowo jako trener wewnętrzy, a od 2007 roku jako trener zewnętrzny. Posiada również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów szkoleniowych dla trenerów – przez wiele lat wiodący trener szkoleń trenerskich. Twórca wielu autorskich programów szkoleniowych. Pracuje nie tylko w formie warsztatów szkoleniowych, ale również w oparciu o trening w miejscu pracy (tj. TBO i OJT). Od 8 lat zajmuje się prowadzeniem coachingów dla pracowników, menedżerów średniego i wyższego szczebla.

Jest absolwentem Wyższej Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, gdzie ukończył Wydział Zarządzania i Informatyki oraz studia MBA oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
powrót