logo

ANNA KUZIEMKO – trener/konsultant

anna-kuziemko_m
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Certyfikowany konsultant EXTENDED DISC®. Od początku kariery związana z tematyką zarządzania zasobami ludzkimi i branżą HR. Pracowała jako konsultant w renomowanych firmach doradczo-szkoleniowych, gdzie współtworzyła miedzy innymi narzędzia do oceny i badania kompetencji pracowniczych. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując m.in. jako i Konsultant Wiodący w House of Skills oraz jako Quality & Training Manager w D+S Europe Polska. Od 1996 roku zajmuje się prowadzeniem projektów szkoleniowo-doradczych. W ciągu 18 lat doświadczenia pracowała dla wielu firm z różnych sektorów (produkcyjny, telekomunikacyjny, farmaceutyczny, budowlany, finansowy,). Przez ponad 10 lat wzięła udział w ponad 210 sesjach Assessment i Development Center oraz Audytu Kompetencji. Na co dzień realizuje projekty w zakresie kierowania rozwojem kompetencji menedżerskich i rozwojem zespołów. Prowadzi projekty interwencyjne w ramach zarządzania motywacją oraz zarządzania konfliktem. Diagnozuje i rozwija kompetencje menedżerskie, doradza w planowaniu rozwoju zawodowego i osobistego. Prowadzi ocenę kompetencji metodą Assessment/ Development Centre oraz informację zwrotną metodą 360 stopni (jest współautorem autorskiej platformy do oceny metodą 360 stopni). Prowadzi coaching menedżerski i osobisty połączony z treningiem indywidualnym ukierunkowanym na budowanie struktury kompetencji dostosowanych do indywidualnych celów Klienta i opartej na jego naturalnych predyspozycjach, a także asertywne zarządzanie relacjami z zespołem, coachingowy styl delegowania odpowiedzialności.

Od wielu lat prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej w zakresie kompetencji związanych z zarządzaniem. Jako Asesor Prowadzący jest odpowiedzialna za przygotowanie metodologii (ćwiczeń) i przebiegu AC/DC, przygotowuje również asesorów do prowadzenia sesji.

Najwięksi Klienci: Faurecia Automotive Polska, MMP Neupack, Smurfit Kappa, Exact Systems, T-Drive, Ceramika Paradyż, PGNiG, Telekomunikacja Polska, Budimex, Hager-Berker, Pekao S.A., Marma Polskie Folie, Wincanton, ING, Auchan Polska, Orange, Telekomunikacja Polska, RIGIPS Saint Gobain, Grupa Wirtualna Polska.