logo

Karolina Nosowicz – Coach i trener biznesu

karolina_nos Przez 12 lat związana zawodowo z branżą finansową, od bankowości, przez audyt, po controling finansowy. Ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i bankowość. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu AMT prowadzoną przez G.T. MENTOR oraz Szkoły Coachów „The Art and Sience of Coaching” prowadzonej przez światowy instytut kształcenia Czachów Erickson College International z Vancouver. Obecnie jest w trakcie certyfikacji International Coach Federation na poziomie ACC.

Specjalizuje się w coachingu indywidualnym, skoncentrowanym na rozwiązaniach. Prowadzi szkolenia z szeroko pojętej komunikacji, odkrywania własnego potencjału, budowania relacji osobistych i biznesowych, budowaniu motywacji na zasobach osobistych oraz innych miękkich kompetencji.

Wierzy, że kluczem do sukcesu jest znajomość swoich mocnych stron oraz umiejętność aktywnego słuchania potrzeb drugiego człowieka. Wulkan energii, zarażająca pozytywnym nastawieniem. Ciekawią ją inni ludzie oraz ich sposób patrzenia na rzeczywistość.