logo

Piotr Kwietniewski – Trener, konsultant, coach.

piotr
Absolwent Wydziału Psychologii UW i studiów podyplomowych: Psychologia coaching (UW) oraz Coaching Menadżerski (Collegium Civitas)

Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologicznych umiejętności w zarządzaniu i sprzedaży oraz umiejętności menadżerskich i przywództwa. Zarządzał zespołami i szkolił się z nowoczesnych metod zarządzania. Współtworzył wraz z Wojciechem Eichelbergerem pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowy zajmujący się odpornością psychologiczną i profilaktyką antystresową, gdzie pracował jako konsultant i trener. Jako trener zrealizował ponad 3000 godzin szkoleniowych. Przeprowadził również ok. 150 godzin sesji coachingowych z klientami indywidualnymi w obszarze life-coachingu i career coachingu.
Posiada akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. jako menadżer w działach marketingu kilku międzynarodowych firm, m.in.: MillwardBrown: badacz, konsultant, project manager, account manager, IPSI: trener, konsultant, Danone: consumerinsight manager, kierownik ds. badań ZywiecZdroj: kierownik ds. badań, Nawigator: trener, konsultant Gamma: trener, coach, konsultant Altkom: trener, coach.