logo

Psychoterapia old

Jestem psychologiem biznesu, trenerką kompetencji managerskich i umiejętności społecznych, psychoedukatorką, coachem (certyfikat ICC) i Psychoterapeutką w trakcie szkolenia (Gestalt).

Serdecznie zapraszam osoby dorosłe, które zmagają się z trudnościami w relacjach, wypaleniem zawodowym, depresją czy lękiem, do pełnej szacunku i otwartości, życzliwej relacji terapeutycznej.

W mojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń, w której Klient może doświadczyć pełnej akceptacji empatycznej obecności. Buduję relację, w której zaufanie i uważność są bardzo ważne.

W swojej praktyce stosuję m.in. dialog motywacyjny oraz pracę z ciałem. Od ponad 20 lat zajmuję się w sposób holistyczny pracą z człowiekiem. Byłam dulą, towarzysząc przyszłym rodzicom przed i podczas porodu, prowadziłam szkołę rodzenia oraz gabinet masażu i osteopatii. Od 2007 roku jako coach i trener umiejętności miękkich i skutecznie pomagam Klientom w ich rozwoju osobistym. Jako psycholog biznesu przez wiele lat zajmowałam się także rozwijaniem organizacji i kompetencji pracowników będąc Managerem w działach HR.
Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie (objętej akredytacją European Association of Gestalt Therapy). Ponadto stale aktualizuję i rozwijam swoje umiejętności podczas szkoleń i regularnie superwizuję moją pracę.
W mojej praktyce pracuję z Klientami, którzy przechodzą przez różne kryzysy osobiste, odczuwają wypalenie zawodowe, mają obniżone poczucie wartości, przeżywają żałobę czy rozwód, doświadczyły mobbingu, wchodzą w nową rolę zawodową lub rodzinną itp. Zapraszam także osoby mierzące się z poniższymi trudnościami i problemami:

– trudność z rozpoczęciem, odkładanie na później/prokrastynacja, lęk wchodzeniem w zmianę
– trudności z podejmowaniem decyzji
– trudności z odmawianiem i stawianiem granic
– trudności w znalezieniu partnera/partnerki
– choroby i bóle psychosomatyczne
– potrzeba zmiany w swoim życiu
– zmęczenie, wyczerpanie
– brak poczucia sensu, brak poczucia własnej tożsamości
– wewnętrzne cierpienie, brak satysfakcji życiowej
– konflikt wewnętrzny
– brak akceptacji swojego ciała

Na początek proponuje Ci pierwszą konsultacje. Jeśli to będzie dla Ciebie w porządku, zaproponuje Ci jeszcze 2 spotkania konsultacyjne. Porozmawiamy na nich o tym czego potrzebujesz, z czym się zmagasz, powiesz mi tyle ile w danej chwile będziesz chciał_a. Opowiem Ci o psychoterapii Gestalt, porozmawiamy o celu terapii i o tym czy jestem odpowiednią dla Ciebie osobą.

Pracuję on-line
Moje doświadczenia:
Praktyka własna pracy z klientami od 2007
Dyrektor HR od 2006
Prowadzenie szkoleń z zakresu psychoedukacji od 2001, webinary ogólnodostępne na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCjpjQbuF5jHW1P8lihJW6AA
Działam społecznie jako wolontariuszka wspierając m.in. osoby niewidome oraz dzieci z rodzin zastępczych.
Jestem także wykładowczynią akademicką na podyplomowych studiach dla managerów HR, autorką wielu artykułów z zakresu psychoedukacji oraz wdrażania wellbeingu w organizacjach. Piszę regularnie teksty m.in. dla HR Business Partner, Puls Biznesu, Personal i Zarządzanie itp.
https://www.pb.pl/emocjonalny-wellbeing-1177536
https://www.menedzer-produkcji.pl/article/dobrostan-pracownikow-kluczowa-wartosc-wpisana-w-strategie-esg-case-study-xella-polska

Certyfikaty i Szkolenia:
Akademia Leona Koźmińskiego – psychologia biznesu magister (2004)
Uniwersytet Warszawski – Podyplomowe Studia Terapii i Treningu Grupowego Certyfikat trenera umiejętności społecznych – dwuletnie 4 semestry (2006)
Coaching – certyfikat International Coaching Community 2007
Coaching kryzysowy 2020
Szkoła Psychoterapii Gestalt w Warszawie (od 01.2022 w trakcie) – zaświadczenie
Praca z rodziną w modelu Oaklander (09.2023)

Trening psychoterapeutyczny – praca przez ciało w ujęciu Gestalt 50h (10.2023)

Chcesz umówić się na wizytę – zapraszam do rejestracji wizyty na portal Psychoterapia – zapisz się