Agnieszka Pyszka

Certyfikowany trener biznesu, mentor, ekspert ds. pozyskiwania funduszy unijnych na projekty szkoleniowe. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zespołu i tworzeniu marki. Praktyk biznesu. Założycielka sieci żłobków i przedszkoli, oraz twórczyni marki „Zaczarowane motylki”. W 2021 roku sieć została włączona do Grupy Norlandia – spółki z kapitałem norweskim.
Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na dwóch kierunkach (Zarządzanie kompetencjami, Zarządzanie rozwojem firmy na rynku Unii Europejskiej) oraz Szkoły trenerów biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego.

Specjalizuje się w doradztwie i usługach eksperckich w zakresie tworzenia i rozwijania działalności, budowania współpracy, analizy biznesowej, outplacementu. Od 2016 roku prowadzi firmę „AP PROJEKT”. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów doradczo-szkoleniowych, edukacyjnych, społecznych oraz językowych finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Współpracowała z takim firmami jak DGA S.A., Master Card, Polpharma, Coface Poland Management Services. Jest doświadczonym ewaluatorem działań edukacyjnych i posiada uprawnienia do zarządzania placówkami oświatowymi. Od półtora roku jest Kierownikiem Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla dzieci w Warszawie.
Autorka programu mentoringowego „Razem możemy więcej, wymieńmy się doświadczeniem” dedykowanego studentom studiów licencjackich i inżynierskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Jej celem zawodowym jest wspieranie przedsięwzięć, firm, projektów i nowych inicjatyw dzięki wiedzy eksperckiej i wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu marki i rozwoju firmy.
motto: Wykorzystaj swoje mocne strony – a mianowicie to, że w miarę upływu czasu stajemy się bardziej sobą
[Marcus Buckingham]