Anna Krzyżanowska – trener/konsultant/coach

Trener biznesu, menedżer praktyk, coach, konsultant w projektach rekrutacyjnych i AC/DC.
Od 1996 roku stale związana ze sprzedażą, tworzeniem i zarządzaniem sieciami sprzedaży, budowaniem zespołów sprzedażowych, rekrutacją , i szkoleniami.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Szkoły Trenerów Biznesu „TROP” certyfikowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Akademii Coachingu certyfikowanej przez MEN.

Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów: zarządzania zmianą, sprzedaży, negocjacji, kompetencji menedżerskich, motywowania, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej.

We współpracy w obszarze HR była odpowiedzialna za: rekrutację, szkolenia, projekty AC/DC, coaching sprzedażowy i menedżerski (on the job training), opisy stanowisk, działania i warsztaty motywacyjne.

Przez kilkanaście lat pracowała i współpracowała z zespołami sprzedażowymi obsługującymi różne obszary biznesowe w firmach polskich i międzynarodowych. Była managerem ds Zarządzania Siecią Sprzedaży w branży telekomunikacyjnej (AVENIR TELECOM Sp. z o.o.), a także branży finansowej (grupa ING). Aktualnie pracuje dla branży motoryzacyjnej (PSA Peugeot Citroen) w zakresie szkoleń i projektów HR.