Anna Krzyżanowska – trener/konsultant/coach

Mgr psychologii, psychoterapeuta, doradca kariery, trener biznesu, praktyk HR z bogatym doświadczeniem w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rekrutacje, szkolenia, rozwój pracowników, modele kompetencji, wsparcie biznesu).
Od kilkunastu lat związana z obszarem HR w branżach takich jak finanse, logistyka czy obecnie branża budowlana. Poza biznesem, równolegle przez wiele lat związana z obszarem akademickim w charakterze doradcy kariery i trenera.  Pracuje także w gabinecie z klientami indywidualnymi udzielając pomocy i wsparcia  psychoterapeutycznego/psychologicznego.
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Podyplomowe Studium Terapii i Treningu grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskała certyfikat trenera.

Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia certyfikacyjnego dla psychoterapeutów poznawczo- behawioralnych.
W trakcie swojej pracy zawodowej w obszarze HR prowadziła m.in. takie projekty jak: budowanie ścieżek kariery, wyłanianie talentów, programy mentoringowe, wdrażanie ocen pracowniczych, budowanie zaangażowania pracowników, komunikacja wewnętrznej. Jest także doświadczonym asesorem w projektach AC/DC.
Jako trener umiejętności miękkich specjalizuje się w takich tematach jak komunikacja, asertywność, efektywność osobista, inteligencja emocjonalne, budowanie relacji czy radzenia sobie ze stresem.

 

Kontakt
tel. +48 605 047 443
mail: marta.prokopek@hr-accelerate.pl