logo

Daniel Brandeburski Trener/Konsultant

daniel
psycholog społeczny, trener, doradca rozwojowy. Od ośmiu lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla dorosłych, a wcześniej także zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży, wg własnych, autorskich projektów edukacyjnych.

Specjalizuje się rozwoju osobistym, m.in. w komunikacji, prezentacji, motywowaniu, a także mediacjach i rozwiązywaniu konfliktów. Działa głównie w dwóch obszarach: biznesu i edukacji.

Zajmuje się indywidualnym doradztwem psychologicznym oraz doradztwem w zakresie rozwoju kadr i „miękkim” zarządzaniem zasobami ludzkimi, analizami potrzeb szkoleniowych i rekrutacjami. W projektach zarządza i koordynuje działaniami zespołów trenerskich.

Ostatnio działa również jako copywriter pisząc teksty, tworząc hasła reklamowe, loga, broszury, czy scenariusze banerów.

Ukończył psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz „Szkolenia i rozwój” w Akademii Leona Koźmińskiego. Uzyskał stopień „Praktyka” w zakresie NLP (programowania neurolingwistycznego). Ma specjalizację w mediacjach.

Pracował w bankach (m.in. PKO BP) oraz firmach szkoleniowych jako konsultant i trener wewnętrzny. Od kilku lat jest właścicielem firmy szkoleniowej. Współpracuje z tymi największymi i zupełnie małymi organizacjami, fundacjami, szkołami.

W czasie wolnym pasjami chodzi po górach, trenuje sztuki walki, propagując zdrowy tryb życia.

powrót